Thông số kỹ thuật E37430
| Thông số | Giá trị |
|---|---|
| Design | for temperature sensors EL = 300 mm |
| Pressure rating [bar] | 400 |
| Max. permissible flow velocity [m/s] | 25 |
| Weight [g] | 1236 |
| Materials | stainless steel (1.4404 / 316L) |
| Sensor connection | 1/2″ NPS Ø 6 mm suitable for G1/2 and 1/2″ NPT |
| Process connection | Ø 38,1 mm |
| Installation length EL [mm] | 191 |
| Bore length BL [mm] | 228.6 |
| Pack quantity | 1 pcs. |
| Copyright | Haiphongtech.vn |
Liên hệ
Vui lòng liên hệ Hải Phòng Tech để biết thêm thông tin về sản phẩm.





















